| Loriix a întrebat:

Care e cea mai usoara modalitate de a te excita?

3 răspunsuri:
| LoveChocolate10 a răspuns:

Cea mai simpla este sa o freci, si apoi sa incepi sa bagi degetul in vagin. Succes!

| Biencel a răspuns:

In primul rand daca ai pus intrebarea asta inseamna ca nu prea te-ai excitat de multe ori pana acum, ceea ce denota faptul ca nu esti prea mare.
Ok, anyway, cea mai usoara, simpla, placuta, relaxanta modalitate de a te excita este sa ai un baiat langa tine sau fata, dupa caz acum, cu care sa impartasesti anumite dorinte si atractii sexuale. De aici cred ca iti imaginezi cum vor decurge lucrurile. O zi cat se poate de frumoasa si Un Craciun Fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un masaj erotic! dupa o baie fierbinte! iar in timpul masajului poti sa duci o discutie cu partenerul/partenera! despre ce fantezii are, ca dupa aceasta sa faci tot posibilul sai indeplinesti fanteziile! o mingiiere usoara peste tot locul! si niste sarutari destul de senzuale!
succes