| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc bicicleta cu spray-ul negru mat, cate straturi trebuie sa dau ca sa tina cam ca vopseaua din fabrica?

Răspuns Câştigător
| DragonRO a răspuns:

Cam 5 straturi. dar tiar fi de ajuns 3 si eu am un bmx harokk si un MTB la bmx i-am dat 3 straturi de vopsea si sunt multumit, Negru matt ma costat 20 lei un tuub am dat de vreo 3 ori si mia mai ramas daca cumva se juleste sau ceva. Orcum daca cazi cu ia nu o sa tina aicea depinde si de cate straturi aplici.

4 răspunsuri:
| Stryder_1593 a răspuns:

Ca sa pastram categoria: SA iti bagi bicicleta aia in ( O ) (sex anal). ce legatura are bicicleta ta cu DRAgoste si sex?

| Stryder_1593 a răspuns:

Si ce? lumea intra sa intrebe despre alte probleme nu sa caute bicicleta ta

| ombladon a răspuns:

@Stryder este o categorie mai vizitata desteptule...

| smarti a răspuns:

Demontezi bicicleta pina la ultima bucatica,o freci bine cu smirghel,pina ajungi chiar sa dai de culoarea metalului, o stergi cu diluant apoi dai un strat, lasi 24 de ore la uscat in mediu,evident, cit mai uscat, apoi stratul 2.