| Davidenko1 a întrebat:

Vreau sa invit o fata de pe internet in oras, unde ar fi cel mai potrivit pentru o prima intalnire, in parc la o plimbare sau la o terasa la o cafea?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| artemidak a răspuns:

Cel mai bine ambele!
Adică după ce mergeți la cafenea mergeți și in parc!

| cCineva a răspuns:

Ai putea sa o scoti la cafea iar dupa ce terminati sa va plimbati prin parc, oras etc

| MihaiNicu23 a răspuns:

In parc mai spre dimineata ca la cat de cald e mai bine la o terasa la un suc ceva.

| SG1995 a răspuns:

La o terasa la cafea, ziua intr-un loc aglomerat, intr-o locatie pe care o stie. De ce? Cu cat se simte mai safe, cu atat mai putine sanse sunt sa te refuze.

| Adry05 a răspuns:

Ambele. Mergeti sa beti ceva si dupa sa va plimbati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge cu ea la cafea, e prea pentru "prieteni", nu pare un loc prea bun sa cunosti o fatã care iti place de ea, asta e doar parerea mea.
Mergi in parc si va luati o inghetatã, sau chiar undeva sa beti suc, fresh, mai bine suc deoarece fresh e prea mult din prima intâlnire.

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns:

Deci dupa spusele unora ar trebui sa iti iasa o fata in fata asa cazand din cer si apoi dupa ce ai prins-o sa iti dai seama daca iesi cu ea in oras buun.
In parc este cel mai ok.Intr-un loc unde sa va simtiti amandoi bine probabil cu o apa sau un suc in mana si sa vorbiti sa va cunoasteti.

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

În parc la o plimbare.

| RAY a răspuns:

Daca nu te place cum arati numai o invita nici unde, te poti vedea cu ea si sa isi spuna daca te place sau nu?, uni sunt disperati, milogi si asa ajung in zona prieteniei

| RAY a răspuns (pentru Hanhao):

Ti as da a doua fundita man

| Davidenko1 explică (pentru Hanhao):

Si ar mai fi ceva, noi ca barbati in afara de sex nu avem nimic de castigat de la femei daca te respecti si te valorifici destul de mult poti sa te iubesti singur, sa te sustii singur, sfaturi sa le iei din carti/prieteni etc consider ca a fi cu o fata doar pentru a-ti da sfaturi sau a te sustine e un pret mult prea mare ele iti consuma prea multa energie si timp pentru o recompensa atat de mica insa e bine sa incerci sa iesi cu ele pana dai de una care sa te doreasca mult la pat cum am avut eu si totusi 6 lei pe o cafea la o intalnire e o suma prea mica pentru o recompensa de sex in viitor