| morfeo a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ca si prima intalnire ati prefera o plimbare in parc sau sa stati la o terasa intr-o cafenea?

Răspuns Câştigător
| sopranaCadaverica a răspuns:

In parc, pentru ca e mult mai liniste, teoretic, ti se oxigeneaza creierul ca sa va puteti impresiona intelectual reciproc cum se cuvine laughing si chiar poti auzi ce vorbeste. Ca daca mergeti intr-un bar si se aglomereaza, e neplacut sa-ti fie bruiata conversatia de vocile altora/muzica. Si oricum o conversatie va fi mult mai relaxa(n)ta in parc decat la terasa.

7 răspunsuri:
| inflicted a răspuns:

O cafenea cozy

| Andreeush a răspuns:

O întâlnire în parc, e mai romantic happy

| Justme1997 a răspuns:

La o terasa într-o cafenea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai scoate o fata la intalnire daca nu a facut deja sex cu tine?

| morfeo explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca tipa e un stranger total, am cunoscut-o in autobuz.

| MPersephone a răspuns:

Fiecare fata e diferita si ar prefera lucruri diferite.

| Maia55 a răspuns:

Plimbare în parc, e mai liniștitor.