| Davidenko1 a întrebat:

Vreau sa invit o fata de pe internet in oras, unde ar fi cel mai potrivit pentru o prima intalnire, in parc la o plimbare sau la o terasa la o cafea?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ambele. Mergeti sa beti ceva si dupa sa va plimbati

| RAY a răspuns:

Daca nu te place cum arati numai o invita nici unde, te poti vedea cu ea si sa isi spuna daca te place sau nu?, uni sunt disperati, milogi si asa ajung in zona prieteniei

| Freya1 a răspuns:

Deci dupa spusele unora ar trebui sa iti iasa o fata in fata asa cazand din cer si apoi dupa ce ai prins-o sa iti dai seama daca iesi cu ea in oras buun.
In parc este cel mai ok.Intr-un loc unde sa va simtiti amandoi bine probabil cu o apa sau un suc in mana si sa vorbiti sa va cunoasteti.

| Emilian65 a răspuns:

În parc la o plimbare.

| SG1995 a răspuns:

La o terasa la cafea, ziua intr-un loc aglomerat, intr-o locatie pe care o stie. De ce? Cu cat se simte mai safe, cu atat mai putine sanse sunt sa te refuze.

| MihaiNicu23 a răspuns:

In parc mai spre dimineata ca la cat de cald e mai bine la o terasa la un suc ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge cu ea la cafea, e prea pentru "prieteni", nu pare un loc prea bun sa cunosti o fatã care iti place de ea, asta e doar parerea mea.
Mergi in parc si va luati o inghetatã, sau chiar undeva sa beti suc, fresh, mai bine suc deoarece fresh e prea mult din prima intâlnire.

Răspuns utilizator avertizat
| artemidak a răspuns:

Cel mai bine ambele!
Adică după ce mergeți la cafenea mergeți și in parc!

| cCineva a răspuns:

Ai putea sa o scoti la cafea iar dupa ce terminati sa va plimbati prin parc, oras etc