| true~pinky a întrebat:

Vreau sa ma pun cu un baiat care este vecin cu mine el imi zice mie tot ce face in ziua respectiva ma inteleg ft bine cu el dar nujh daca ma place eu ca fire sunt mai rusinuasa dar cum sa fac sa ma placa si sa faca el primul pas in relatia mea cu el

2 răspunsuri:
| n0name a răspuns:

Daca tu n`ai curajul.incearca sa-i scrii o scrisoare... in care sa-i scrii ceva de genu`: Draga X, de cateva zile/saptamani/luni ne intelegem foarte bine.stim totul unul despre altul si am observat ca de fiecare data cand te vad parca simt o usurare. cred ca te plac, daca si tu ma placi. ne vedem diseara la _ora_ in fata blocului... daca nu.imi cer scuze pentru cele cateva minute pe care ti le am furat din viata.cu drag pinky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai si tu in preajma lui mai mereu si da-i curajul necesar.La nevoie ia-i mina si i-o pune exact unde doresti. Face parte din viata domnisoara.