| MysteriousVIP a întrebat:

Vreau sa ma schimb, sa uit tot ce a fost intre mine si ea. sa ii arat ce a pierdut. cum sa incep?

Răspuns Câştigător
| ZeYa a răspuns:

Pai in primul rand nu trebuie sa faci asta din razbunare, ca sa-i arati ce-a pierdut, trebuie s-o faci pentru tine, sa vrei sa te schimbi pentru tine si nu pentru altii, asta este o regula de baza, astfel poti merge mai departe cu viata ta si s-o uiti si pe ea. Pentru ca daca tu vrei sa-i arati ce-a pierdut automat o sa te gandesti tot timpul la ea si n-o s-o poti nici uita, si nici sa te schimbi. Daca nu te merita mergi mai departe, n-are nici un sens sa-ti pierzi timpul cautand razbunare.winking

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu te schimbi pentru o femeie niciodată! Sunt mai multe decât noi.
Cine vrea, te place aşa cum eşti. Cine nu, ştie unde-i uşa!
Salutare!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

De uitat, daca a fost o relatie serioasa, nu cred ca vei uita repede, va trebui sa treaca ceva timp pana nu vei mai suferi gandindu-te la ce a fost.
II poti arata ce a pierdut demonstrandu-i ca nu iti mai pasa de ea, nu o mai iubesti, adica ingnorand-o total.Nu o mai suna, afiseaza-te cu alta fata de ex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te scimbi spune primadata ce ai patit cuiva sescarcate si mai beni asta ar trebeui sa eu spui unu doctor nu mie sau la mama ta sau pritenilor nu spun sa nu le zici numai cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor