| SomePrettehGurl a întrebat:

In octombrie incep facultatea si mi-ar placea sa ma schimb putin, sa zic asa. Cam ce geanta ar terbuii sa imi iau pentru facultate tinand cont ca am nevoie de caiete si tot felul. Si daca nu va deranjeaza mi-ar placea sa imi spuneti si cum as putea sa ma imbrac sa fiu mai finuta si sa arat mai bine decat de obicei. Niste poze ar ajuta. In liceu tranteam o pereche de blugi pe mine si o bluza si gata. Vreau o mica schimbare la look-ul meu. Va multumesc.big grin

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cite te a pacalit ca la facultate ai nevoie de caiete. iti ajung 3 foi si un stick