| DeathLord93 a întrebat:

Vreau sa merg la un salon de masaj erotic am 18 ani insa am un prieten de 17 pe care as vrea sa il iau cu mine insa nu stiu daca e primit acolo in cazul in care e minor? Ceva sfaturi happy

5 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

laughing)daca nu il tradeaza fata mereu inchis

| dudutm a răspuns:

Go go! laughing
Trebe sa-l primeasca ca-i criza.

| DeathLord93 explică:

Ba frate laughing da ce dracu sa nu il primeasca ca *** pana la urma nu se **** cu ea mare branza ca i pune tatele pe bot laughingrolling on the floor

| Blooo a răspuns:

Simplu,dai''doamnei stimate'' de la casa 10 lei si continuati.

| ANNEx33 a răspuns:

Nul iei... fara sanse...sau o minti pe aia(ala) de la salon ca are 18happy