| avilla55 a întrebat:

am o intrebare:Cam ce se face intr-un salon de masaj erotic? Adica o procedura ceva?

9 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Masajul erotic presupune si o procedura modificata de masaj. Adica un masaj mai bland, nu te framanta ca pe cozonac si in locul masajului pentru diverse zone si probleme se face doar un masaj de relaxare. Diferenta e ca fata sau baiatul care face masajul e aproape dezbracat sau dezbracat si poate executa masaj si prin presarea corpului sau pe cel al persoanei masate, in cazul fetelor a sanilor de exemplu. De obicei barbatii apeleaza la astfel de masaj si la final ejaculeaza ajutati de maseuza. Masajul erotic NU inseamna penetrare, nici macar sex oral, altfel s-ar numi preludiu nu masaj. Ca unele maseuze fac altceva, asta-i alta poveste.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Prostitutie.E o tampenie in care se duc toti distrusii.Prefer sa fiu intr-o relatie cu o fata.Nu se compara nici pe departe.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Oare cand o sa intelegeti ca intr-un salon de masaj erotic se face prostitutie?
Mm?

| Zeref a răspuns:

Trebuie sa cunosti un pic de anatomie, mai mult tehnici de masior( de preferinta tehnicia masior adica, curs) si sa stii punctele sensibile.Trebuie sa fii aproape dezbracat si sa fie cat mai incitant. Daca te urci pe el/ea si te freci de el/ea se cheama masaj Thailandez.Majoritatea saloanelor au separee, iar finalul masajului este oral+ normal.Cam asa se cere.In anunt nu scrie nimic de asa ceva.In cel mai rau caz poti avea camere palmate si ajungi pe net.Si daca afli sau gasesti filmulet nu poti da in judecata pentru ca tu nu aveai voie sa faci asa ceva( in contract).

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Zeref):

Cuvantul pretios pe care-l cauti de fapt e masseur. Din franceza. Iar in romana e maseur / maseuza. Si NU masajul erotic nu presupune penetrare de nici un fel. De-aia e masaj erotic si nu preludiu.

| Zeref a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Te-ai gasit tu nea Gica Vasilica.Am scris cum se pronunta si omu cred ca a inteles.Pretios? Ai vrut sa arati pentru o clipa ca ai avea habar de ceva, nu inainte sa cauti pe google daca ce stiai era si corect.Dar in fine. Legat de subiect pe contrat nu scrie ca AI VOIE SA FACI SEX.Ci doar masaj erotic ce presupune persoana ta prin vestimentatia ta sexy, sa faca omul sa se gandeasca mai departe de probleme ai altele.Ce nu stii tu este ca sunt camere de filmat care le inregistreaza si patronu le spune personal la interviu ca este inclus si SEXUL ORAL, ANAL SI NORMAL, bai gica. Daca tot o sustin asa tare inseamna ca am surse care mi-au confirmat sau poate am vazut.Eu am spus ce se face acolo de fapt cu adevarat nu ce presupune.Toata lumea stie ca acolo e masaj relaxant, mai mult cu mangaieri.

Răspuns utilizator avertizat
| ijuuuuuuu a răspuns:

Masaj erotic însemnând să fii mai dezbrăcată, să te pui pe respectiva persoană, masaje, chestii.
Nu e din experiență.
Am auzit și eu.

| gab0ru a răspuns:

Masaj in general sau relatii sexuale.