| Jeryko a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar si eu o placa video noua de 512 si si 2GB ram dar nu stiu de care sa cumpar numele placi mele de baza este Asus A7N8X-E Deluxe dau funda promit

1 răspuns:
| AkexD a răspuns:

Pai depinde de buget...Pbb mergand pe Ati o sa economisesti ceva banuti pentru ca, sunt ceva mai ieftine decat nvidia.Adica raportul pret calitate e mult mai bun.Depinde si ce placa de baza ai...sunt multe de care ai trebui sa tii cont cand vrei sa-ti cumperi componente.big grin