| lallalle a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti un mod "dragut" de a face cadou iubitului meu o cutie de prezervative!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Impacheteaza-le intr-o hartie colorata frumos, pune-le intr-un saculet de voal de alta culoare si da-i micul tau cadou, insotindu-l cu un zambet ghidus.happy

4 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Prinde prezervativele in interiorul bandei de la ciorapeii pe care il lasi sa ti-i dea jos si unul la elasticul de la chilotei sau in sutien..si.ia-i comunicat

| Azµre a răspuns:

Împachetează cutia în alte 10 cutii din ce în ce mai mari laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ai dori sa o incerci in prezenta mea?

| Q69 a răspuns:

Ambaleazale in mai multe cutii d ea mica la mare si la final cu fonta ca un mare cadou big grin