| oanaade a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitului meu? Vreau ceva frumos si dragut care sa ii arate cat de mult il iubesc.

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Poti sa ii cumperi un papitoi de plus, ceva cu "I love you" sau care sa redea iubirea. fara haine, parfumuiri sau alteva. un papitoi de plus si un "te iubesc" cred ca l-ar multumi. pana la urma gestul conteaza. sper ca ti-am fost de folos. bafta!

2 răspunsuri:
| Iulia_7157 a răspuns:

Poti sa scrii o poezie de dragoste si sa-l feliciti cu ea pe un post de radio sau sa imprimezi o foto alb-negru cu voi pe un maiou si sa il daruiesti...Conecteaza ingeniozitatea! Bafta!

| ingerashmeu a răspuns:

Poti sa-i dai un tablou mic cu tine si cu el ca pana la urma gestul conteaza si fotografia poti sa o faci cu un aparat foto iar apoi vezi tu ce mai faci.mult noroc!