| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa realizez un filmulet Love story si am nevoie de niste ideii, un scenariu ceva, ma poate ajuta cineva? Eu am careva ideii si un mic scenariu la care inca mai lucrez dar n-ar strica si altele. FUNDAAAAA!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca actor ma bag eu, stau bine cu toate limbile

| AndrrreaDeea a răspuns:

Te pot ajuta eu, dar daca imi spui cam la ce te-ai gandit tu, asa in mare. Daca vrei vorbim mai multe pe privat happy.

| AndrrreaDeea a răspuns:

Cate personaje vrei sa aiba povestea asta?

| AndrrreaDeea a răspuns:

E ziua unei prietene, iar dintr-un moment de neatentie, Andreea a varsat farfuria cu tort de frisca pe cel mai apropiat baiat de ea, Paul.Andreea s-a repezit sa il stearga pe Paul si sa isi ceara scuze pentru cele intamplate cu putin timp in urma, dar acesta a prins-o de maine si nu a lasat-o sa il curete, ba mai multe si-a zambit.Simtindu-se vinovata pentru micul accident, Andreea i-a dat numarul sau de telefon, imediat ce acesta i l-a cerut.Petrecerea s-a terminat, iar dupa 2 zile,Andreea a fost invitata in oras de catre Paul. Timida,Andreea a mers la suc, iar Paul i-a oferit o prajitura de ciocolata si un trandafir rosu, cu mesajul ca e o fata foarte frumoasa si ar vrea sa se cunoasca mai bine, sa fie iubita lui, pentru ca i-a cam furat mintile.Rosind de emotie, Andreea a acceptat, iar cei doi s-au sarutat tandru, pe canapeaua din aceea cafenea. -asta pentru inceput

| DarkShadow26 a răspuns:

Nu știu, dar la sfârșit vreau să-l văd și eu laughing

| AnnAnarchy a răspuns:

Scuze daca dau in filme de groaza laughing
Tipa, draguta, in ultimu an de liceu. Taicasu era un criminal recunoscut arestat de curand, iar maicasa fugise in urma cu cativa ani de el, lasand-o pe fata in urma. Toti o considerau ciudata din cauza parintilor ei asa ca ori o ocoleau, ori ii faceau glume proaste ca piedici, mesaje patetice in banca sau orice-ti mai vine tie prin minte. La inceputul anului scolar se muta un tip, destul de timid, care nu se baga prea mult cu restul in seama. Tipul se aseaza in banca cu tipa asta, incep sa vorbeasca, se inteleg lalala, colegii nu-s de acord pentru ca el e dragut si de treaba iar ea e ciudata si cu un trecut nu prea placut. In timp fata incepe sa aiba incredere in el. Da-i niste puteri ciudate, lui sau ei, sau la un moment dat tatal fetei iese din inchisoare si incepe sa-i caute, poate niste demoni, fantome, posedati fara creier, ceva... sper ca te-am ajutat laughing