| Daniyell a întrebat:

Salu TPU! Vreau sa realizez un mic filmulet tema suna cam asa "Invatarea printre plante". Adica in acest filmulet trebuie sa arat cum elevii invata cind salile de clasa sau holurile sunt inverzite, si cum invata atunci cind ele lipsesc. Sa arat ce influenta au plantele asupra modului nostru de a invata, sa arat acesta legatura dintre plante si invatatura. AVETI CEVA IDEII?

3 răspunsuri:
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Plantele se hranescu cu dioxid de carbon, eliminand oxigenul care ne ajuta creierul sa functioneze favorabil.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

In lipsa oxigenarii creierul nu mai poate functiona. Nu inseamna ca fara plante devenim prosti, dar nu mai gandim la fel de bine!

PE BUNE ACU' VREI SA-TI FAC EU VIDEOUL?!

| Daniyell explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Da daca doresti... si dispui de timp