| flavia_7696 a întrebat:

Vreau sa spun ce inseamna in vis cand un baiat se uita la tine din masina?

9 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Nu inseamna nimica, este pur si simplu un vis oarecare.

| Allexis a răspuns:

Ca o sa faci sex pe bancheta din spate.

| Allexis a răspuns:

Inseamna ca o sa faci sex pe bancheta din spate.

| ruPfashu a răspuns:

Inseamna ca ai visat un baiat care se uita la tine dintr-o masina. happy chatterbox

| Lexus28 a răspuns:

Ca se uita la tine... dintr-o masina.

| misu a răspuns:

E posibil sa te paraseasca, sa nu il mai vezi, etc.

| Daniella a răspuns:

Nu toate visele trebuie sa insemne ceva, unele sunt doar vise pentru ca ai adormit cu gandul la el, sau ca te gandesti prea mult la el.Mereu sa intampla la fetele indragostite sa il viseze pe baiatul respectiv, asa ca nu mai crede chiar tot ce visezi.Majoritatea viselor nu au o semnificatie anume

| Gabitza00 a răspuns:

Inseamna ca acel baiat ori iti va creea probleme ori acela te place. Poate sa fie oricare.happyFundita te rog

| MenCool a răspuns:

Inseamna ca o sa tio tragi cu el la noapte peste volanhappy