| GabrielaCriss a întrebat:

Daca un baiat se uita intens la tine ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Inseamna ca te place si nu stie cum sa te cucereasca asa ca se uita la tine cu coada ochiuliu si cand te uiti la el isi muta privirea.

10 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Ca te place, ca nu are curaj sa te abordeze, ca se teme ca l-ai putea sonsidera banal si l-ai putea umili in public.
mai bine o ia la laba seara singur decat sa iti intinda o frezie si un zambet spre a te invita la un suc si o plimbare in parc.
asta e, cauta altul mai indraznet pana mai creste puradelu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ai ceva pe fata.

| Vi003 a răspuns:

Intens, cu interes, cu insistenta, din interes...mai asteapta, fierbe-l!

| LDCCristi a răspuns:

Iubirea asta... te iubeste tu, iubeste-l si tu pe el.

| GabrielaCriss explică:

Inaite de a se uita la mine ne-am certat si de asta sunt confuza.

| Cirstea-Scorpan_Otilia-Andreea_1999 a răspuns:

Depinde cit de mult il stii pe el, incearca sa vorbesti sa mai flirtezi putin si iti vei da seama ce se intimpla.
Succes)))))

| GabrielaCriss explică (pentru Cirstea-Scorpan_Otilia-Andreea_1999):

El imi spune cu,, fa" si de cele mai multe ori din cauza asta ne certam.

| Cirstea-Scorpan_Otilia-Andreea_1999 a răspuns (pentru GabrielaCriss):

Raspunde-i ori cu aceeasi modeda, ori incearca sa il ignorezi stiu ca eu greu dar incearca. Ai doua variante....fii tare

| Love4Corina a răspuns:

Depinde de situatie... daca el se uita intens la tine, dar in acelasi timp iti vorbeste cu "fa", inseamna ca nu are altceva mai bun de facut, nu are nicio intentie sau sentiment pentru tine... Nu-l mai baga in seama cel mai bine.

| Denysa2000Denny a răspuns:

Inseamna ca te place sigur...dar este timid sa iti spuna.