| deutza_3778 a întrebat:

Vreau sa stiu cum te simti atunci cand iubesti! Eu nu sunt sigura de ceea ce simt de asta va intreb.

Răspuns Câştigător
| ladylola a răspuns:

Iubirea e atunci cind... cind inima ingheata de la aspectul fizic, de la minile, respiratia lui! Acea persoana vrei sa o vezi zi de zi si sa nu o mai lasi sa plece, atunci cind te atinge trec fiorii prin tine, la moment tu nu recunosti ca intr-adevar iubesti dar dupa intr-adevar iti dai seama ca... ca tu iubesti! Fara acea persoana tu pur si simplu te simti singuratic/a chiar daca ai in preajma familie, prieteni. Da, exista lacrimi, durere, dar asta totul e trecator pentru ca daca iubesti lumea din jurul tau se schimba! Incepi a privi totul pozitiv si nu vrei ca asta sa se termine, tu intelegi ca asata e realitate si ca ai gasit persoana fara care nu poti respira!

1 răspuns:
| Crimeea a răspuns:

Simti fluturi in stomac atunci cand il vezi,cand te gandesti la el,iti place orice gest facut de el, zambetul,cum se incrunta,cum merge,cum vorbeste,iti vine sa-l privesti o viata,; la toate astea ti se lumineaza fata,simti o bucurie pe care nu ti-o poti explica, cam asa se intampla, bafta