| Jelly_7813 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva
am o colega si este cu un baiat(sunt impreuna) si ea l-a prins in pauza ca s-a pupat pe gura cu vreo 5 baieti
ce credeti ca ar trebui sa faca?
fundita pentru cel mai bun rasp:X:*

Răspuns Câştigător
| Bibiancabibi a răspuns:

Supene-i prietenei tale sa aiba o discutie ff seriosa cu respectivu` si sa il intrebe daca vrea sa mai continue relatia sau vrea sa ramna cu tipii! Nu stiu ce sa zic poate tipu are alte inclinatii!
Sper ca te-am ajutat! :*
Funda?smug

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

E bi? laughing Sorry! Dar sunt baieti, doar nu o sa fie geloasa acum pe baieti laughing

| anonimanonima a răspuns:

!
Pai sunt baieti, nu fete
Si eu cand eram cu un baiat ma :* cu nije fete frantuzesklaughing
Trebuie sa se duk la el si sai zica in gluma: cff gayy-ule? (in glumaa!) laughingrolling on the floor

| GabitzaQlove a răspuns:

:O baiatul ala ori e guy, ori nu stiu... eu zic sa-i spuna ca l-a vazut sh daca nu inceteaza sa o termine cu el... poate sa isi fac o reputatzie rolling on the floor

| SerbanElyan a răspuns:

Tu esti prietena...waiting...cred.K.Sa-l paraseasca! Asa e cel mai bine
winking

| Zo0z a răspuns:

Draga Cherry. poate ca acea fata la ranit cu ceva...si vreea sa se razbune.laughing. sau are tentatii la baieti. orice legat de asta este posibillaughing