| IubesteEa a întrebat:

Acum 1 an am fost cu un baiat si inainte de a fi cu el nu il placeam, dar vazand ca ma apara si chestii din astea da a inceput putin sa imi placa de el, toate lucrurile astea le facea inainte de a fi cu el cand a aflat ca il iubesc si vreau sa fiu cu el a acceptat, dar eu nu am stiut ca a fost cu colega mea de clasa si o fata mi-a zis ca a renuntat la colega mea pentru a fi cu mine, iar cand am plecat impreuna spre casa nu ma pupat, si a doua zi toti copii ziceau ca el isi bate joc de mine(gura lumii)eu nu am vrut sa il intreb pe el si m-am gandit sa il insel cu colegul lui care ma placea si el m-a prins si s-a dus intr-un colt si arunca cu bulgari in geam si apoi mi-a parut rau l-am intrebat daca mai suntem impreuna a zis da si a 3-a zi ne-am despartit fara sa stiu ca ne-am despartit l-am intrebat printr-un sms si a zis nu, sambata inainte de a -3a zi adica duminica el se ferea de mine, nu vorbea cu mine, era suparat si nu stiam ce avea, apoi dupa 2 saptamani de separare s-a dus el la prietena mea cea mai buna si i-a zis ca ma iubeste si el tot se uita dupa mine, ma apara, vorbea frumos cu mine si intrebarile mele sunt:1.de ce nu ma pupat inainte? 2. s-o fi suparat ca l-am inselat si de ce a reactionat asa? 3.de ce a renuntat la colega mea? 4. o fi fost adevarate zvonurile? 5.de ce lumea zicea asa? multumesc! dau funda la cel mai bun si sincer raspuns p. s sa fie lung scuze daca e sa nu intelegeti!happy

Răspuns Câştigător
| oCiudata a răspuns:

Buna,uite parerea mea:
1.Nu te-a pupat deoarece nu voia sa va vada lumea, ori e mai timid, ori credea ca nu e timpul asa din prima sa te sarute.
2.Pai e normal sa se supere, doar l-ai ranit cand l-ai inselat.Si a reactionat asa pentru ca era gelos si te iubea si ca nu a suportat sa ii ia cineva prietena(iubita).
3.A renuntat la colega ta pentru ca te iubea si poate statea cu ea doar ca sa uite de tine(sa nu te mai placa).
4.Nu au fost adevarate zvonurile nu avea cum sa iti bata joc de tine daca te iubea.
5.Lumea e rea si mereu vrea sa bage discordia intre oameni.
Sper ca te-am ajutat! Te pup!:*

3 răspunsuri:
| IubesteEa explică:

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri si sper sa mai raspundeti si la celalalte intrebari:*

1. Poae ca era o ruda prin preajma sau cineva cu care ii era jena sa il vada sarutandu-se.
2. Logic ca s-a suparat, tu u ai face la fel? pune-te in locul lui.
3.Pai de ce? Te placea mult si tu nu ai face la fel. Sau poate ca pur si simplu nu ii placea de ea.
4. Probabil ca erau zvonuri mai vechi. Dar daca s-a suparat asa inseamna ca chiar tinea la tine.
5.Probabil ca erau gelosi sau vroiau sa se razbue.
Sper ca te-am ajutat.

| Madalina957 a răspuns:

1tongueoate el este rusinos 2:Normal ca s-a suparat niciunui baiat nu-i place sal inseli 3tongueentru ca a inceput sa te placa 4:In niciun caz 5tongueoate ca erau gelosi fetele pe tie si baietii pe el