| IubesteEa a întrebat:

Acum 1 an am fost cu un baiat si inainte de a fi cu el nu il placeam, dar vazand ca ma apara si chestii din astea da a inceput putin sa imi placa de el, toate lucrurile astea le facea inainte de a fi cu el cand a aflat ca il iubesc si vreau sa fiu cu el a acceptat, dar eu nu am stiut ca a fost cu colega mea de clasa si o fata mi-a zis ca a renuntat la colega mea pentru a fi cu mine, iar cand am plecat impreuna spre casa nu ma pupat, si a doua zi toti copii ziceau ca el isi bate joc de mine(gura lumii)eu nu am vrut sa il intreb pe el si m-am gandit sa il insel cu colegul lui care ma placea si el m-a prins si s-a dus intr-un colt si arunca cu bulgari in geam si apoi mi-a parut rau l-am intrebat daca mai suntem impreuna a zis da si a 3-a zi ne-am despartit fara sa stiu ca ne-am despartit l-am intrebat printr-un sms si a zis nu, sambata inainte de a -3a zi adica duminica el se ferea de mine, nu vorbea cu mine, era suparat si nu stiam ce avea, apoi dupa 2 saptamani de separare s-a dus el la prietena mea cea mai buna si i-a zis ca ma iubeste si el tot se uita dupa mine, ma apara, vorbea frumos cu mine si intrebarile mele sunt:1.de ce nu ma pupat inainte? 2. s-o fi suparat ca l-am inselat si de ce a reactionat asa? 3.de ce a renuntat la colega mea? 4. o fi fost adevarate zvonurile? 5.de ce lumea zicea asa? multumesc! dau funda la cel mai bun si sincer raspuns p. s sa fie lung scuze daca e sa nu intelegeti! va multumesc pentru raspunsuri dar sa nu fie din alea gen:esti prea mica, etc
Ai un raspuns pentru flori?

Răspuns Câştigător
| TootydeCool a răspuns:

Poi sa incepem Mai intai de toate Buna draga mea, iti voi raspunde cu drag la intrebarile tale:
1. cred ca nu te-a pupat ca nu stia cum sa reactioneze, credea ca tu nu vei fii de acord!
2. Cred ca s-a suparat nu cred ca tie ti-ar fi placut daca tear insela, a reactionat asa fiindca ai era rusine sa ma scoata un cuvant credea ca nu il mai placi!
3. Poate au avut unule neintelegeri, sau i s-a parut ca esti mai deosebita decat ea!
4. Nu cred ca au fost adevarate, tu trebuia sa te asiguri de lucrul asta! revenim la nr 1.
5. Poate le este ciuda!
Succes eu am incercat sa te ajut!@!
{... Funda...}

3 răspunsuri:
| BlooyGirl a răspuns:

1. Cred ca nu tea pupat pentru ca era timidlaughingToti baieti spun ca sunt mari si tari dar cand vine vorba de o fata se dau inpoi ca racul( mai bine l-ai fi pupat tu smug )
2. Pai poate el chiar te placea si a creazut ca esti a lui...atunci cand a vazut ca l-ai inselat sunt sigura ca sa simtit ca ****, si a reactionat asa pentru ca era nervos
3.Parerea mea e ca nu a placut-o niciodata pe prietena ta, a fost cu ea doar ca sa fie mai aproape de tine sau ceva
4. Zvonurile ca el isi bate joc de tine? Nu. Cred ca cineva lea inventat ca sati puna pic ca ai un prieten sau era o fata care il placea pe ala si nu prea ia covenit ca tu esi elsmug
5. Lumea zicea asa pentru ca e barfitoare. Daca apare vreun zvon ei au rolul sal duca mai departe.

| rolly3342 a răspuns:

Copii din ziua de azi...

| Evelyne13 a răspuns:

1. pentru ca tinea la tine, baiat isi bat joc de tine trece mai repede la fapte decat unul care te iubeste cu adevarat!
2.de suparat normal ca s-a suparat...tu nu te-ai supara?
3.pentru ca te placea mai mult pe tine
4.eu niciodata nu cred in zvonuri si daca le aud intreb direct persoana despre care se zvoneste
5.de ciua! lumii ii e ciuda mereu!

funda plzbig grin