| nikita009 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu o fata...dar nushtiu pe ce teme sa vorbesc cu ea... Spuneti-mi va rog ce intrebari pot sa-i dai la o fata.

5 răspunsuri:
| ankappa a răspuns:

Buna nikita, nu prea ai dat detalii, o cunosti? Cu ce scop vrei sa vorbesti cu ea?
Nu o cunosti si vrei sa te bagi in seama cu ea pentru ca?

| Psychic a răspuns:

Invit-o la o plimbare in parc.O intrebi daca mai are frati, surori, ce ii place, ce nu-i place.De la aceste intrebari sigur o sa mai vina si altele. Spune ce ai vrea sa mai faci, unde iti place sa mergi in vacanta, despre scoala, materii preferate,
carti preferate, muzica, moda, etc.

| Islav_Vlad_1997 a răspuns:

Ilie ce faci

| Islav_Vlad_1997 a răspuns:

Pot sa vorbesc cu tine

| nikita009 explică:

Vreau sa ma intilnesc cu ea, suntem cunoscuti pe internet, ne cunoastem de 2 saptamini