| edy_5846 a întrebat:

Vreau sa vorbesc despre masturbare, in general, cu o fata. daca vreti sa vorbim idul meu e edyeu8 happy

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Despre masturbare trebuie sa vorbesti cu un baiat, nu cu o fatahee hee

| sasha a răspuns:

Ce sa vb bai putzulica cu o fata despre cum sa iti faci laba, iar tu la varsta ta alt ceva mai bun nu ai ce face decat sa ti-o freci? lasa frate treaba asta ca faci bataturi si nu e prea bine.

| AndutzaAndu a răspuns:

Nici tu nu ştii cu se mănâncă masturbarea?rolling on the floor

| εїз a răspuns:

Pentru ce vrei să vorbeşti despre masturbare?
Nu eşti sănatos?
Masturbarea la fete se face cu degetul, iar la băieţi cu mâna, depinde de mărimea penisului, dacă o fată îşi bagă degetul în vagin este posibil să se rănească la himen, şi să îi curgă un pic de sânge, dar nu este nimic grav. Iar un baiat este posibil de la prea multa masturbare, să îşi rupă aţa, asta nu în toate cazurile.
Pa, pa

| georgegs a răspuns:

Bine.iai.zis.gabriela

| 2696 a răspuns:

Tot nu sti cum sa te masturbezi? ufff si ce crezi ca o fata te ajuta? ea are vagin tu penis...care e asemanarea? uite cateva idei : linge-o ( daca potilaughing, freac-o pana ti se zgarie pielea apoi bag-o in cuptoru cu microunde(garantez senzatii tari)

| Gosh. a răspuns:

Esti disperat...

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai_1499 a răspuns:

NU te mai masturba ba! Ca iti creste par in palmahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca e natural sa te masturbezi, eu inc an-am vazut niciodata vreun animal sa se masturbeze, deci tu daca vrei sa te masturbezi esti mai prejos decat un animal, chiar decat un sobolan.

| Tibyarad a răspuns:

Ai zis ca nu ai vazut nici un animal sa se masturbeze:
uitate aici:
caine: http://www.youtube.com/watch?v=OWsVxPRj7Ko
urs: http://www.youtube.com/watch?v=5JGnkjXC3-o
pisica: http://www.youtube.com/watch?v=OUbXKm_a960
etc, pacatul a ajuns si la animale :(
:)