| claudiu_9632 a întrebat:

Vreau sai pregatesc iubitei mele o seara romantica de pe care sa nu o uite niciodata.eu m-am gandit sa facem o baie imbreuna(cand intram in baie sa fie lumina stinsa, sa fie numai lumanari aprinse, si in deasupra apei sa fie plin de spuma si cu petale de trandafir ) dupa baie sa intram in camera (tot lumina stinsa, sa fie numai lumina lumanarilor, si in pat sa fie o inmima mare din petale de trandafie iar pe langa inima tot petale dar sa fie marcata inima, si cu u pahar de shampanie pe masutza) ce parere aveti? ar ramanea uimita? dati-mi si voi niste iddei despre ce asi putea face. dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Daca tu ai ajuns la un plan, sunt convinsa ca ai gandit si prin ce ii place ei.Ideea este frumoasa, nu cauta ideile altora pentru ca cei mai in masura sa stie ce va place si ce nu sunteti voi doi. Multi spun ca idei de genu asta sunt luate din romane dar nu se mai intalnesc persoane care sa si faca, de aceea sunt convinsa ca va ramane impresionata si nu o sa uite.

6 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Bleah.Parca citesc din Sandra Brown.Renunta la cliseele astea enervante.Sa fi romantic nu inseamna duzine de trandafiri si sampanie. Romantismul tine de atitudine si se ascunde in gesturi simple.Sa o strangi in brate cand ii este greu, sa o mangai, sa-i zambesti, sa o alinti din priviri, fara sa-i spui nimic.Sa simta ca intr-adevar o iubesti.In asemenea gesturi zace mai multa dragoste decat in declaratia "te iubesc"si covoare de trandafiri.

| DenisaAbdn a răspuns:

Duzini*

| DeniZu a răspuns:

Cumpara-i si un furou thinking

| Sunrize9000 a răspuns:

Ar fi frumos. la orce fata ii place trandafirul. ar fi super frumos. buna idee

| BLURRR a răspuns:

Depinde si ce-i place ei stii? chiar si eu sunt impresionat de ce ai de cand sigur ii va placea eu raman cu ideea ta bafta

| BiaBiencuzza a răspuns:

Pai ideea e ca poate nu o sa-i placa faza cvu baia depinde de caracter dar restul este wowwww! dar dec nu ii faci de la intrre ni o carare din petale si lumanarele din alea micutze care sa conduca in dormito care este plin de lumanarele si petale de trandafir a si app sa ii iei cv care sa simbolizeze momentu o bratara ceva frumos de care sa se bucure bafta si mult noroc