| Elena0210 a întrebat:

Cum va distrati?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Un sfat: Nu cantitatea de prieteni conteaza ci calitatea. Poti sa-ti faci 1 prieten si 1000 de amici.

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happy eu nu as avea curaj sa imi las id.ai curaj! felicitari!

assiris
| assiris a răspuns:

Lori nu schimba regula in timpul jocului. Ai pus o intrebare si acum vad ce este alta. Eu la ce am fost premiat?

eileen
| eileen a răspuns:

Vorbim pe privathappy

| Ea12345 a răspuns:

In general cand vorbesc la telefon, ma si distrez laughing

| andreutz a răspuns:

Si eu... ce coincidenta...si totusi nu as avea "curaj" sa imi las id-ul aici, cine stie ce tacanit sau fanatic imi mai da add happy mai bine ai avea grija big grin

| marina_7216 a răspuns:

Ceau! te-am adaugat pe mess. ast sa vb!

| Adry a răspuns:

De ce? thinking

| onlyme_3202 a răspuns:

Pai si cine te oprestelaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bn iti pot fi de folos?

| tttitooorp a răspuns:

Bravo tie!