| DonaldTrump a întrebat:

Voi cum va distrati aici?

22 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

http://i.imgur.com/mMjOaiT.png
fufufu, Airan si restul nu vor sti niciodata ce tocmai am facut

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Pricked):

Ce tocmai ai facut?surprisesurprise

| Croampa a răspuns (pentru Pricked):

Pai in multe feluri: jocuri( e posibil sa joci jocuri printr-un ecran pe un site de raspunsuri, sa stii), tot felul' de oracole, muzica, odata un tip foarte destept, frumos si smecher( eu) am participat la un turnir pentru o fata! laughing

Mno, ai prins ideea, aici prindem plictiseala de la ghena de gunoi, o legam si bagam furcile si sulitele-n ea, mai pe scurt, omoram plictiseala! big grin

| vaporwave a răspuns (pentru Pricked):

nu ai dat pe "evalueaza" totusi
daca da, poza sau nu s-a intamplat

| Pricked a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Shh

| Pricked a răspuns (pentru vaporwave):

Ai spus ceva? Nu obisnuiesc sa vorbesc cu cei carora le dau eronat

| vaporwave a răspuns (pentru Pricked):

dar era un raspuns foarte complex! nu era eronat, nu avea erori, nu are greseli gramaticale, de ce e eronat!? imi placea raspunsul ala!

| Pricked a răspuns (pentru vaporwave):

Ei bine, mie nu-mi placea. Jignesti t/a-ul, ce naiba, Airan, asa am ajuns? Iti jignesti familia. Familia asta pretioasa

| vaporwave a răspuns (pentru Pricked):

daca nu ma distrez

| Pricked a răspuns (pentru vaporwave):

Sa nu mai vorbesti cu mine

| Pricked a răspuns (pentru vaporwave):

Gata, mi-a ajuns
http://i.imgur.com/NNcEfTU.png

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Pricked):

ba tu sa nu te mai iei de vaporwave da? e protejata mea inteles? ba tu chiar vrei sa iti dau voturi eronate si nefolositoare ba?

| vaporwave a răspuns (pentru Pricked):

lasa tu lasa ca vine airan la tine atunci vezi tu... o sa iti faca spam si o sa te baneze o sa iti bage keylogger in pc sa vezi tu atunci si o sa posteze pozele cu tine pe care le ai in pc pe 4chan si o sa iti gaseasca adresa
(airan hai odata nu cred ca mai rezist mult, ma intimideaza!)

| Pricked a răspuns (pentru vaporwave):

Ok nu mai fac nimic iarta-ma

| DonaldTrump explică (pentru Pricked):

Da mai sa ii fie rusine ca injura t/a-ul fara mine pai asa am ajuns?

| KamaSutra a răspuns:

Aici nu e distractie

| syd2 a răspuns:

Nicicum pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspund la intrebari WTF? :
Este ok daca faci sex cu mama ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, t/a-ul si distractia, baba si mitraliera...

| LunaInTheWonderland a răspuns:

Nu stiu, sunt noua pe aici, inca incerc sa inteleg si eu ce se intampla pe aici