| EllyFMS a întrebat:

Vreau si eu ideei de cadou de sf. valentin pentru un baiat.

Nu e cocalar. o da mai mult pe rapp. so. am nevoie de ideei.happy. ceva mai nu stiu. nu extrem de scump.

FUNDA:*!

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poate fi ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

4 răspunsuri:
| Dєєค a răspuns:

Chiar daca poate nu e genul, o poza cu voi doi intr-o rama cred ca i-ar place. ii poti cumpara pe langa asta un parfum, sigur folosestesmug

| DorelSudoru a răspuns:

Un lant, nu neaparat din aur sau niste bratarele din alea multe si subtiri daca e genul care poarta.
sau haine uitate pe urbanshop.ro

| FanMJJ a răspuns:

Un cd cu muzica rapp, un lantisor de rapperi, o sapca, postere cu rapperi,
Funda big grin

| rOckx3 a răspuns:

Ji eu am iubith...mdaah ai rapper,si eu de sf valentin ia luat: deci un lant de ala cu $[nu sal poarte,sal puna in camera sa de simbol], ajaaah nah la toate cadourile, se da cateo poze.Deci i-a dat o poza cu el intr-o ramma, si a ataasat acolo o poza cu mine, un tricou super fain asa colorath si niste adidasii[i-am mai luat ceva dar e secret;; p]