| Iσαηα a întrebat:

Ajutor!straight facestraight face
puppy dog eyes
Vreau sa fac unui baiat un cadou... dar nu stiu ce.straight face
Am nevoie de cat mai multe ideei... [ceva nu mare... nu scump]!
MULTUMESC ANTICIPAT!

2 răspunsuri:
| Teddy7139 a răspuns:

I-as lua o felicitare si as scrie o poezie melancolica pe ea, sau un urs de plus cu numele lui sau un treicou. funda?

| J0J0 a răspuns:

Un medalion de argint cu initiala lui ( E intre 8 -15 lei ), 0 bratara daca e a prieteniei ( depinde cati ani ai ) happy, O bratara de argint, Daca ii place o trupa, un film, un joc pe dvd poti sa ii mai iei tongue Eu i-am luat prietenului meu, se numesc jucarii ale nervilor sau ceva de genu, le gasesti daca scrii pe google : Cadouri valentine's day, sunt doua chestii de fier care trebuie descurcate happy, Sau poti sa ii comanzi de pe net o cana personalizata, o bricheta, Un fotoliu pentru telefon ( 5 lei )... Cauta pe googlewinking happy