| BarBye a întrebat:

Vreau si eu idei de cadouri de Valentines Days pentru iubitul meu big grin.

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Cred ca ceva personalizat ar fi destul de ok!
sau daca dispui de o casa,camera,apartament,o cina romanitica,cu baie frumos aanjata,spumant,trandafiri etc,o sticla de vin si o pizza si e okwinking

| Lascu_Ciprian_1977 a răspuns:

De ce sa fii o copie proasta a altcuiva cand poti sa fii o copie foarte buna a propiei persoane, fii creativa, originala cauta sa-i oferi un cadou care sa-l incante.Cine altcineva il cunoaste mai bine decat tine? succes!

| Oani a răspuns:

Un ceas, un parfum sau ce stii tu ca ii place cel mai mult lui.sa aveti parte de o zi frumoasa!