| Inutza0102 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri online gen ladypopular stardoll sau chiar webkinz. Dau funda! Scz categorie!

Răspuns Câştigător
| BluLăvzIu a răspuns:

Simplu...Stiu o gramada.Inafara de ladypopilar,stardoll si webkinz stiu:Habbo Hottel,Pandanda,Club Penguin, MyRight(m-am jucat demult si am auzit de la cativa prieteni ca acum se numeste actcumva, dar totusi incearca).Si cam atat.Pa!:X

1 răspuns:
| Flavy222 a răspuns:

Gasesti aici o multime de jocuri cu barbie http://www.jocuriletale.ro/joc/jocuri-barbie/