| yiioo a întrebat:

Vreau si eu niste provocari! vreau cat mai multe sa fie amuzante. dau fundita:*scuze de categoriebig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Coporta-te ca atunci cand stai pe WC si scoti diverse sunete jenante.
Timp de cinci minute uita cine esti si intreaba-i pe cei din jur cumt te cheama si ce au auzit despre tine.
Gadila-ti vecinul din dreapta ta la subsuori
Fa ca un porc timp de trei minute si grohaie.
Schimba sosetele cu tipul care iti place.
Ia un pumn de zapada,cinci cuburi de gheata sau o cescuta cu apa rece si toarna-le in spatele pantalonilor tai!
Incearca sa faci sa rada o persoana cu ajutorul mimicii tale.
Alege unul dintre jucatori si pune-l sa stea in maini,imitand un aspirator,in timp ce tu il plimbi prin casa
Bea impreuna cu o persoana din joc apa din acelasi timp, din acelasi pahar.
Joaca impreuna cu un partener de joc de sex opus o scena de despartire. Ar fi minunat daca ai putea sa plangi …
Imita cu cineva din joc un sarut cu limba fara sa va atingeti limbile!
Las ape cineva sa-ti deseneze pe mana un tatuaj cu un stilou cu cerneala.
Schimba-I frizura partenerului din dreapta ta.
Fa schimb de declaratii de dragoste in chineza cu unul dintre jucatori.
Asaza-ti fundul pe fata unei personae de langa tine si imita zgomote de vanturi.
Striga cat de tare poti
Ghiceste-I in palma cui vrei tu din camera sin u uita sa-I spui cateva lucruri despre viitorul ei/lui amoros.
Pune-l pe cel de langa tine sa-si sufle nasul in batista ta.
Imagineaza-ti ca persoana din stanga ta este o oglinda si urmeaza-ti programul zilnic de ingrijire(spalat pe dinti, pieptanat,machiat)!
Imita, folosindu-te doar de degete, un sarut pasional cu limba.
Schimba cu o alta fata din camera dresurile.
Baga-I cui vrei tu degetul in ureche
Incearca sa bei cu un pai dintr-o stricla invizibila
Scrie pe un biletel textul"esti atat de dulce! Dragul meu / daraga, ea ". Jucatorul din dreapta ta trebuie sa i-l deea unei personae care nu a jucat
Funda? waiting :*. Sper ca sunt destule. :*

3 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Sa se linga la subratlaughing)
Sa-si atunga nasu cu limbalaughing

| matt5453 a răspuns:

Sa iasa pe geam, si tu sa auzi cum " poarta o conversatie pe mess" sa zica tot, enter, punct si virgula punct si virgula paranteza inchisa...batting eyelashes etctongue

| Vanyum a răspuns:

Mori