| lorenalory a întrebat:

Vreau si eu niste status de dor plss cele mai frumoase fundita+vot

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Vorbim la telefon si iti spun ca mi-e bine. Te mint, bine imi era doar langa tinesad

Imi amintesc cum zambeai, numai cu mine. Imi amintesc cum plangeai, mi-e dor de tine!crying

Nu vreau sa nu pot sa ma trezesc acum! Te rog,mai stai, stiu ca vei pleca oricum…

Imi amintesc de parca-i azi, suntem impreuna ``Ne plimbam prin parcuri tinandu`ne de mana`!

Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:X

Eu sunt aici, tu esti acolo. Unul dintre noi nu se afla unde trebuie...

Poate iti plac:*

2 răspunsuri:
| bianca19995 a răspuns:

Uite: Mam gindit la tine si acum ma gandesc fiecare secunda la tine Imi este gindul. Imi aduc aminte de zilele in care eram impreuna si parca era un vis. Te astept acum cu mare dor ce este in inima la mine. Ziua in care am sa te vad din nou va fi ce ma senina, si cea mai calda. Asa cum va fi la mine in inima.Tu esti fericirea mea, IUBIREA MEA! Nici nu mi-am imaginat ca asa de mult am sa te iubesc!

| AleAleAle1111 a răspuns:

1.as vrea sa spun ca totul a fost frumos, multumesc pentru orice secunda, azi totul e trecut, azi totul s-a pierdut…
2. Dragostea e ca vantul : nu o poti vedea, dar o poti simti… "
3Oricate necazuri atrag la mine, peste toate trec daca te am pe tine.Tu esti viata mea.Langa tine uit de necazurile toate.Tu imi dai putere sa merg mai departe!