| iubita_7611 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferentza...de persoane carora le place sa se distreze...etc
dau funda love struck

5 răspunsuri:
| lemmon a răspuns:

1ma doar in *** de parerea lui, de parerea ta sau de parerea oricarui isi da cu parerea...
2 ce fac? cum fac? trebuie mea.vezi ca prinde invidie pe mine tarfa ta!(asta e din puya:d)
3. e treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cand ma dezbrac...cu cine, cand, unde si cum.
sper ca sunt ok
UN AN NOU FERICIT!

| lemmon a răspuns:

Nu te mai doresc.sa ma dezbrac pentru tine nu ma mai obosesc(adda)
mi-am amintit de fraza asta si e tarelove struck

| iubita_7611 explică:

Www.statusuri.ro sunt niste idiotenii...cine ar pune statusuri de acolo. lol :-j

| 04nn4tm a răspuns:

Draga mea vrei status;;) intra pe www.statusuri.ro
;)

| Mya_2107 a răspuns:

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu.

Multi imi gasesc defecte impresii in cap, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat.