| zuzu a întrebat:

Vreau si eu o lista. Asa da-Asa nu . Pentru atunci cand o fac prima oara cu cineva >:" .
Scuzati exprimarea laughing . Dar altfel nu prea stiu cum sa ma exprim . -.-"

11 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Sex normal ( dragoste) -asa da
sex anal - asa nu
sex oral - categoric nu!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Asa, si ce vrei? sa-ti spunem noi cum sa ti-o tragi? cu cap sa ti-o tragi, daca nu vrei sa ajungi mama\tata la o varsta frageda!

| zuzu explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Nu vreau sa-mi spuneti voi cum sa mi-o trag raised eyebrows.
Vreau doar niste sfaturi asa ca pentru prima oarawinking.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Protejat - asa da
Neprotejat - asa NU.

Restul vine de la sine

| zuzu explică (pentru suntserios):

Asta stiam. Si nici nu se pune problema sa fie neprotejat oh go on.
Dar ma refer la alte lucruri pe care ar trebui sau nu sa le fac.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai ca mai am daca zici ca te ajuta.
Nu inseamna NU (din partea ei in general, daca fortezi nu mai iese nimica).
Prima data o sa fie departe de asteptari, a doua oara o sa fie mai bine s.a.m.d.

pozitii usoare si comode - asa da
tot ce vezi prin filmele porno - asa NU

vorbiti inainte ce v ar placea, cum etc asa da
o arunci in pat si te iei dupa filme porno asa NU.

| zuzu explică (pentru suntserios):

Multumeschappy.
Asta m-a ajutat mai multhee hee

| GunderGumm a răspuns:

Planificat-asa nu.
Trebuie sa vina de la sine, sa simti ca esti pregatit/a fizic si psihic pentru ca s'ar putea sa regreti dupa.

| zuzu explică (pentru GunderGumm):

Am inteleshappy.
Multumesc!happy