| pynnk a întrebat:

Vreau si eu statusuri sa isi dea seama ca tin deja la el si ca il iubesc. funda pentru cele mai frms; x

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Sincer te cred ca ti mult la el.
Insa de ce ai nevoie de inima cuiva ca sa scrie pentru cel la care ti TU cu adevarat? tongue
Esti o persoana minunata cu siguranta, inimioara ta stie mai bine ce simti pentru acea persoana decat stiu altii! FI TU INSUTI! Nu ai nevoie sa spui cuvintele pe care altii le-au folosit sa le spuna partenerilor! Alea sunt deja rutine tongue
Iti doresc mult succes si o seara superba in continuare!

2 răspunsuri:
| 1People a răspuns:

Nu trebuie statusuri spune-i in fatabig grin asa o sa isi dea seama mai clar

| StyLLeZoR a răspuns:

Pentru ce iti trebuie statusuri? dc nu ii spui direct?