| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu texte de scris pe poze in engleza... daca puteti sa le traduceti si in romana ca sa stiu ce inseamna... funda pentru cele mai frumoase. [scuze de categorie >:"]

6 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

De ce sa scrii niste texte in alta limba pe care TU nu le poti intelege.Scrie in romana frate, ca e limba ta.

| Whatthehell66 a răspuns:

I`m Frankenstein`s Wife = Sunt Frumoasa Din Padurea Adormita.

| Daei a răspuns:

De ce?laughing ca sa arati la altii ca stii engleza?rolling on the floor

| DDown a răspuns:

Ithaa. Svf pe totii love struck

| DDown a răspuns:

Ce prosti sunteti big grin...

| ElyzaTH a răspuns:

Scrie in romana daca nu sti