| Alexmre777 a întrebat:

Vreau si eu toate melodie noi va rog si frumoase ori ce manele, ushoara, rap, rock... plz si scuze de categorie da aici se raspunde cel mai rapid

Răspuns Câştigător
| d3utzsa a răspuns:

Baby minune-dor borbele tale
roxana si dany-iarta-ma te rog
mi-e dor de noi-giulia
liviu pustiu-sa plangi de dorul meu
florin peste-nu vreau mila ta
copilul de aur-orb daca eram

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, m-ai lămurit. O să-ţi raportez întrebarea numai de-al dracu', aşa! Pentru că nu ştii să scrii şi pentru că ai pus rock-ul în aceeaşi oală cu manelele.

| Shady132 a răspuns:

Niculita fleasca de la play ei fei din magurei - am un hotel
Justin bieber - my ass is too hot
Puya- bai bai bai
m. Mason - that's what happen when you dont fuki n hug your kid.
alte genuri mai vrei?