| Joker1958 a întrebat:

Vreau status despre o fata care ma minte ca nu ma iubeste dar eu stiu ca tine la mine big grin... funda

4 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

De ce ma privesti si tacithinking Sau poate ca nu ma placisad.N-are rost sa te ferestioh go on Sau ti-e teama sa iubestilove struck

| love_6120 a răspuns:

Da-i la inima ce-ti cere astazi esti maine nu esti!
Ceea ce nu se traieste la timp, nu se traieste niciodata
Sper ca ti-am fost de ajutor! :*

| gianina14 a răspuns:

1. Tu suferi dupa mine, si stiu asta dar tu o faci pe proasta.
2.Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine, dar un singur lucru insa stiu, caci mi-e tare dor de tine si tie de mine.
3.Esti a mea si uh stii bine dar iti place sa te joci cu mine.
fundita?