| RAY a întrebat:

Vrei sa faci o farsa persoanei iubite? Sa vezi cat de mult te iubeste?

37 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Mai întâi să am unul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Iubirea se masoara? thinking

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ti frica motane.

| Mosotti a răspuns:

Nu, nu ne jucam cu astea ca poti pierde mult.
O sa vezi daca te iubeste f simplu, vezi daca nu are pretentii financiare in plus fata de cele comune normale, contributie mancare, utilitati, bani impreuna stransi pentru concediu si asa mai departe.

Mai vezi daca stii sigur ca nu te inseala.

| Catrice a răspuns:

Daca te oferi voluntar, deja știu răspunsulhee hee

| RAY explică (pentru Catrice):

Nu am iubita.

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Mă refeream sa te oferi drept ispita...

| RAY explică (pentru Catrice):

Fii serioasa

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Plănuiesc să fac asta începând începând cu următoarele 7 orehee hee
La felul cum ai pus întrebarea, asta se înțelege btw

| RAY explică (pentru Catrice):

Inseamna ca nu o sa iti irosesti 7 ore din viata fara nici un sens, scop, rost, mai bine uitate la un film, citeste ceva

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Filmele sunt pierdere de timp, am altele mai bune de făcut.

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Nu e genul meu...
Te invit la petrecere? https://youtu.be/Rsz0km4jH_g

| RAY explică (pentru Catrice):

Tu esti acolo in video?

| RAY explică (pentru Catrice):

Nu esti nici pe chat?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Ce chat?!

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Din păcate pentru tine, nu. sad

| RAY explică (pentru Catrice):

Tu esti acolo la chef sau pe chat?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Nicăieri happy

| RAY explică (pentru Catrice):

De ce mai invitat, smechero?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Nu te-am invitat, ți-am dat sa vezi.

| Fatamuntilor a răspuns:

Farsa? Depinde, iti trebuie timp ca sa stii daca acea persoana tine daca tine la glume! Poti de exemplu sa ii ascunzi telefonul (nu foarte departe, si fara sa te uiti in el), dar nu poti sa ii pui laxative in cafea!
Cum adica,, sa vezi cat de mult de iubeste?

| Sofer a răspuns:

Eu i-aș face o farsa. laughing

| ancaval a răspuns:

Poate îți face ea ție.....papucii laughing

| RAY explică (pentru ancaval):

Care,nu am iubita, decat daca dau bani

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

Nu ai? Dar vrei? Să îți caut eu una? Dai un suc? Eu zic că e o afacere bună, cu un suc să te însori. Ce zici? Să vorbesc cu fata? Îți trimit eu una....de Doamne ajută. O să mă pomenești laughing

| RAY explică (pentru ancaval):

Sincer am realizat ca iubirea este fericirea pe termen lung dar si sa apreciezi fiecare clipa a vieti,daca doresti imi poti cauta una,sa fie din tm,ca relati virtuale numai vreau,incerc pe tinder, badoo, asa ca sa incerc, eu nu caut mai multe si una singura, as vrea dar degeaba vreau daca nu ma gaseste sexul opus atragator

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

Și dacă fata e la 30 de minute de TM, nu o primești? Închizi poarta? Fugi pe grădini? Dai drumul la câini? Sau ce faci?

| RAY explică (pentru ancaval):

Pai si eu sunt la 30 de minute de centru, nu are importanta asta

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

Aha laughing ești hotărât!

| RAY explică (pentru ancaval):

Este una dintre pioritatile mele, sa imi gasesc doar o singura fata pe care sa o iubesc si ea pe mine

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

No, Doamne ajută!

| RAY explică (pentru ancaval):

Doamne ajuta sa zbori in Timisoara

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu. Mi-am gasit deja sufletul pereche.

| anonim_4396 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Câți ani ai daca nu te superi? O sa îl găsești stai liniștită happy

| blairelovesmusic a răspuns (pentru anonim_4396):

L-am gasit deja. Am 16 ani. Exista persoane foarte norocoase in dragoste printre care sunt si eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Da, acum am văzut punctul după nu.bravo ție laughing mă bucur pentru tine
Mulți înainte... Exista viață și după depresie happy