| justify a întrebat:

De ce nu poti sa ii faci sex oral persoanei iubite?

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fii mai clar/a/explicit/a! Dece natura e motivul?! Moral, ignoranta = teama/retinere, nu stii cum?, fizic = miroase nasol?, nu suporti ce?, ti-e jena de ce va spune dupa, sau cum va ractiona daca iei initiativa?! Explica!

lolita
| lolita a răspuns:

Eu pot asa ca nu-ti voi raspunde la intrebare.

| Emeraude a răspuns:

Pentru ca i-a facut o prostituata si acum nu-i mai poate face.Nah.
Sau pentru ca imediat ce se atinge de el isi da drumu'. Zi si tu de nu-i nasoala fazarolling on the floor)))))

Janina
| Janina a răspuns:

Cine zice ca nu poti?
daca ai tu temeri, asta nu inseamna ca nu poti!

kratos
| kratos a răspuns:

Asta este o intrebare intima! Ninemi nu cred ca-ti va zice daca face sau nu sex oral. Sexul oral este un subiect tabu de care multi se temi.

| Andreeagen a răspuns:

De putut poti de vrut nu stiu daca mai vrei...

Răspuns utilizator avertizat
| dizzyizzy a răspuns:

Nu stiu incearca si zine laughing

| nu-vreau-nume a răspuns:

Depinde ce e persoana iubita, fata sau baiat?

uite vb din punctul meu de vedere, daca e baiat :
-secretia este mai abundenta ca la fete
-din motive de rusine
-din motiv ca el/ea nu ti-a facut tie
-trebuie sa o faci din placere si nu din obligatie
-poate nu il/o iubesti suficient
-poate-ti place doar sa fii satisfacut/a si nu sa satisfaci

| MisterSteeck a răspuns:

Ca e scarbooosI don't want to see

| low.edit a răspuns:

Nu e tocmai sa zic.romantic.e doar un moft pe care il au unele persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus intrebarea ca, copii aia mici... Da da' ce? Dar cum? Si De ce? argumenteaza si tu intrebarea sa intelegem si noi ceva... zine o poveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut prima data sexx oral, cand m-am maritat, eram curioasa sa vad cum este dar nu aveam incredere in baietii si k sotu a fost alceva, era vb de incredere si nu stiu, poate tu esti o fire mai timida sau tii greata?

| Rrrretarded a răspuns:

Dar de ce nu?

| diabolika a răspuns:

Am o prietena care la 15 ani i'a facut prietenului sau sex oral! si i'a placut si ei si lui big grin

| diabolika a răspuns:

Bine...nu e prietena...rolling on the floor dar am ramas :O wtf?laughing