| MaximovGeorgiana a întrebat:

Well, stiti povestea mea cu iubitul, sau ma rog fostul iubit, din intrebarile anterioare. Apropo, multumesc pentru raspunsuri. S-au mai intamplat cateva lucruri, de la ultima intrebare postata. Aveam la status "sad" si a intrat pe mine si m'a intrebat "Suparata?" si am stat mult de vorba, si m'a ajutat la ceva. si mi-a spus "Noroc cu prieteniilaughing" m-am simtit asa rau. Dupa aceea am vorbit mai mult, si isi pune statusuri "dor de tine, dor de noi" sau "mecena-suflete pereche pentru singura persoana pe care am iubit-o". Ei bine, a vorbit cu o colega de-a mea si ea l-a intrebat "Tu mai simti ceva pentru ea?" la care el a spus "sincer da, insa eu n-o merit pe ea." "sunt mai vagabont si cand vad una care imi place, intelegi tu. Dar pentru mine pitipoancele alea nu inseamna nimic eu tot pe ea o iubesc, dar nu vreau sa sufere din cauza mea." M-a deranjat chestia asta. Seara primesc un mesaj de la el "Bai Mihaie ai mesaje sa-i trimiti lui Alexlaughing?" dar eu simt ca mi l-a trimis intentionat, ca sa se bage in seama cu mine insa nu i-am raspuns. Dupa o ora m-a sunat un baiat si imi spunea " Cristina, tu esti?" si se dadea in vorba cu mine, ma intreba cum ma cheama. I-am inchis si m-a sunat iar peste o jumatate de ora. Sigur era un baiat de la el de la camin, si EL era langa. Si astazi mi-a dat mesaj la scoala "Cunosti tu o fata andreea care a fost in scoala cu tine?" si i-am spus " Nu stiu, de ce?" la care el imi raspunde "M-a intrebat si pe mine unu de ealaughing" dar nu avea de ce sa-l intrebe pe el, pentru ca nu are legatura. Nu cunoaste pe nimeni din scoala mea. Voi ce credeti? Sunt egoista, insa nu-mi pot calca de fiecare data pe orgoliu si sa-i spun ca imi lipseste s. a
Imi cer scuze daca v-am facut sa va pierdeti timpul. Am nevoie de multe pareri si sfaturi!
Nelipsita funda pentru amatori!
O zi bunakiss

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Eu zic ca ar fi cel mai bine sa vb cu el. Daca stii ca te iubeste si il iubesti si tu de ce mai ti cont de orgoliu''? Am stat sa citesc si celelalte intrebari si din cate ai spus el te lasa de fiecare data sa te calmezi.Sa puteti discuta. Serios...Acum de ce nu ai incerca tu sa vb? Fa tu primul' pas nu te costa nimic. Nu ai ce sa pierziwinking Daca ti la el si el la tine nu lasa sa treaca timpu'. O sa iti para rau. Crede'ma stiu ce spun. happy Bafta :*

1 răspuns:
| andra_3498 a răspuns:

Pai daca inca tine la tine
Eu zic nu renunta asa de usor la el:*
Dar tu sti cel mai bine si il cunosti:*