| Andreutza96 a întrebat:

Care baiat e dragut si ma lamureste si pe mine?big grin
Eu sunt foarte derutata, s`a despartit de mine acum o saptamana, nu mi-a dat nici o explicatie nimic straight face doar dupa ce m`a vazut a intrat pe mess si a vorbit cu mine mi-a zis ca asa a crezut el ca e mai bine sa ne despartim (fostul meu prieten ma ameninta si a zis ca l-a sunat si pe el si l-a amenintat ca nu stiu ce`mi face daca mai se intalneste cu minestraight face) de atunci 2 zile a vorbit cu mine foarte frumos exact cum vorbea cand eram impreunasigh apoi nu a mai intrat pe mess sad ieri i-am trimis un mesaj in care i-am spus tot ce simt eu. i-am zis ca tin l el si ca eu cred ca nu are rost sa ne despartim doar pentru ca asa vrea fostul meu prieten l`am intrebat daca vrea sa ne impacam si nu mi-a dat nici un raspuns sad
Prietenii mei imi spun ca tine la mine, dar eu zic ca daca tinea la mine imi dadea un mesaj si imi spunea ce are de gand straight face
Deci...baietibig grin care ar putea fi motivu pentru care nu mi-a raspuns la mesaj?big grin fiecare isi da cu parerea:d
Si fetele pot raspunde la intrebarea astabig grin mai ales daca au trecut prin asa ceva

App:mi-a spus chiar ca tine la mine si cand a venit vorba de impacare a spus ca nu se stie niciodata straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, incerc sa te inteleg si sa ma exprim in asa fel incat sa ma intelegi si sa iti spun exact ceea ce cred.
Nu mai spune asa " ca daca tinea la mine ", daca, daca, daca.
De ce trebuie sa spui daca? S-a despartit de tine din cauza fostului tau. Daca el l-a sunat si i-a spus ca iti face nu stiu ce daca se mai vede cu tine, el a ales ca te protejeze. Sa se desparta de tine pentru ca fostul tau sa te lase in pace. Sa va lase in pace.
Poate ar fi bine sa vorbesti cu fostul tau prieten sa sa lamuresti odata lucrurile intre voi. Daca totul s-a terminat nu inteleg de ce isi baga coada. Baiatul asta tine la tine, eu asa cred. Nu ti-a raspuns la mesaj deoarece nu stie ce sa raspunda zic eu. Nu cred ca se va impaca cu tine atat timp ca fostul tau sta cu ochii dupa tine. Tu ar trebui sa iti dai seama care este cauza. Ca dupa mine si dupa altii pot fi multe. De ex. s-a despartit de tine pe motiv ca fostul tau te ameninta si asta poate fi doar " motivul ". Nu adevarul. Tu sti care si cum a fost relatia voastra. Acum nu stiu daca o amenintare poate fi un motiv sa te lase... aici sa raspunda baietii.

6 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Poate n-avut credit, probleme in familie. Si poate ca el n-are pe cineva in spate ca sa-l apere de fostul' tau. si fostul' tau cine stie cu cine umbla. de la amenintat. Tu nu sti sigur ce i-a spus. ( nu doar ca la amenintat ca daca mai iese cu tine. ). Poate chiar tine la tine si vrea sa fie. si ceva il impiedica. vorbeste cu el. suna-l si lasa-i offline pe mess.

| Deeiu a răspuns:

Probabil e foarte confuz, poate ii este frica de fostul' tau prieten, poate n-a avut credit.
El sta departe de tine? Nu poti vorbii in fata cu el?straight face

| Andreutza96 explică:

De fiecare data cand am vrut sa stau de vorba fata in fata cu el nu a vrutstraight face ma evita
Duminica cand l`am vazut era cu unchii lui deci n`aveam cum sa ma duc sa stau de vorba cu el si nici sa zica ca sunt moarta dupa el nu vreaustraight face
Tin la el foarte mult imi e foarte foarte greu fara el dar cand il vad ca eu incerc sa fac sa fie bine sa ne impacam si el nu`mi raspunde ma apuca toti nervii at wits' end
Cel mai mult ma deruteaza faptul ca imi vorbea la fel ca atunci cand eram impreuna (fara "iubita" si "te iubesc") si dupa cand ii zic ce simt pentru el si ca as vrea sa ma impac cu el nu`mi zice nimic.
Credit are ...deci asta e exclusa:p
Stia de la inceput de fostul si a zis ca nu ii e frica, nu era pentru prima data cand ameninta doar ca acum a trecut la fapte, a venit dupa mine l scl chatterbox etc.
Deci ce ar mai putea fi?raised eyebrows

| Andreutza96 explică:

Timid nu e

Credit are.isi incarca f des pentru ki vorbeste cu parintii lui (sunt plecati in afara)

Are si el destui in spatewinking nu cred ca ii e frica, poate crede ca nu merit sa`si faca probleme pentru minestraight face cu toate ca el zicea ca tine la mine ca ma iubeste ca vrea sa fie cu mine si mie mi se parea foarte sincer

Ce altceva ar putea fi?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ii e frica de fostul tau sau...nu stiu te-a vazut cu alcineva...sau poate e un baiat timid care nu prea stie ce vrea! grea experienta fat-o! sunt lollipop kissy kissy by3by3

| Mr* Tweenkle a răspuns:

Pai in cazul acesta ar exista vreo 3-4 cazuri posibile, unul mai naspa decat altul din pacate:
1-probabil are probleme cu parintii si pentru moment doreste o pauza pentru a putea rezova aceasta problema linistit
2-chiar ii este frica de acel,, fost"
3-din pacate este posibil sa aiba pe altcineva si doreste sa se detaseze din aceasta relatie cu tine sad
Tu trebuie sa incerci sa vorbesti cu el intre patru ochi si sa-i spui tot ceea ce simti tu pentru el.
Daca el chiar tine la tine si nu are pe altcineva probabil va incerca sa rezolve aceasta situatuatie, in caz contrar nu prea mai e nimic de facut!
Baftawinking