| KaTtAnNaKalau a întrebat:

Zall boyuletzy, pentru voi e aceasta intrebare.
ce baiat(barbat) crede ca fata(femeia) este o povara pentru el, ati simtit asa ceva?
sa ma scuze toate persoanele de sex feminin.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Recunosc cu amaraciune ca uneori este o povara, dar numai din punct de vedere financiar.
Cand banii ii se "scurg" printre degete, cand oricat ai castiga nu mai ai nimic la sfarsitul lunii, nu este o povara?
Recunosc, trebuie ca am fost orb cand am ales. straight face

| LeontinAndrei a răspuns:

De curiozitate, cati ani ai?

Pentru a gandi ca o femeie este o "povara" pentru tine ca barbat, e nevoie de o mentalitate misogina (no offense).

Fata, da, este o povara pentru ca ea nu stie ce vrea de la viata, ce vrea de la un barbat, etc, pe cand o femeie stie exact ce isi doreste, ce vrea sa faca cu viata ei, ce fel de barbat isi doreste, si asa mai departe; cu alte cuvinte e vorba de dezvoltarea psihologica, nu fizica. O femeie nu va fi o povara, ci te va face sa fii fericit si fericirea nu este o povara, sau daca este, este una pe care ti-o doresti.

Ca sa iti raspund la intrebarea ta, doar un BAIAT poate considera ca o fata sa fie o "povara" pentru el. Un barbat NU va considera niciodata o femeie ca fiind o povara.

Be smart and have fun.winking

| RAY a răspuns:

Eu as vrea sa fiu neutru la intrebarea ta nu baiat sau fata

traim intro societate unde nu mai exista moralitate,cultura, educatie, numai exista nimic, ne indreptam spre prabusire ca societate, deci femeia sau barbatul nu e o povara in fond nimeni nu este obligat sa aiba iubit/iubita, sfatul meu este este pentru oricine niciodata sa nu crezi in vorbele unui om si doar in fapte si atunci sa te indoiesti ca ar fi pe deplin sincere si daca nu uramresc un interes, daca neam accepta asa cum suntem ar fi mai bine, dar nu ne acceptam din pacate

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai nu stii cum se spune ca femeia e un animal care traieste pe langa casa omului si se hraneste cu zilele acestuia

| Danysan a răspuns:

E posibil sa apara acest Feeling in tine in Momentu in care fata e prea exagerata sau prea aiurita.Te controleaza excesiv, vrea tot felul de lucruri si incearca sa faca totu cum vrea ea. Atunci fata devine o Povara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, ştii cum se spune, femeia e o sugativă. Mot a mot.

| KaTtAnNaKalau explică:

Mersi pentru raspunsurile primite.