| adimarian a întrebat:

Ce vor femeile de la un barbat? as vrea sa-mi raspunda o persoana de gen feminin la aceasta intrebare.

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

De acord cu -carla-, daca este vorba de partenerul de viata..., in majoritatea cazurilor, da, cam asta vor femeile, dar sunt si femei care vor si bani..., pe fata! Si asta pe langa iubire, tandrete, afectiune, sustinere morala!
Nu toate femeile sunt capabile sa se descurce singure si sa obtina singure atatea bani pe cat au ele nevoie sa cheltuie...si atunci... vor si bani!
A..., era sa uit...si bineinteles sa fie satisfacute in pat!

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu vreau iubire, respect, un coeficient mare de inteligenta si o cultura bogata ca sa am cu cine vorbi si, daca se poate, un pic de rasfat din cand in cand.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu vreau tot... Intelegere, iubire, protectie... prietenie... etc

April
| April a răspuns:

Inefabilul farmec al tandretei sa invaluie toate gesturile... duiosia inimii si intelegerea fara cuvinte...

| DenissaDeea a răspuns:

Stimate domn, nu cred ca femeile vor prea multe de la un barbat?(in cazul tau daca te referi la jumatatea ta)o femeie isi doreste sai oferi protectie, iubire, incredere, si nu in ultimul rand respect reciproc si comunicare, cel putin asta mie reteta? in rest mult succes in dragoste.

carla
| carla a răspuns:

Buna, Adi. Fiecare femeie in parte are anumite asteptari de un barbat, dar in general sunt de acord cu raspunsul precedent. Ca femeie, imi doresc sa fiu iubita, respectata, apreciata, sa fiu surprinsa placut cu mici gesturi de catre persoana iubita, sa fiu sustinuta in planurile pe care le intreprind sau in deciziile luate. Nu este prea mult, nu?

| beba a răspuns:

Dragul meu,
fetle cuminti vor incredere, iubire neconditionata, sinceritate, flori, famile, copii...
fetele rele( sa ma exprim elegant)vor bani, masini frumoase, iar bani, barbati( cu banihee hee
imi pare atat de rau cand vad fetele din ziua de azi incantate sa se plimbe cu o masina straina si sa faca "toate cele" doar sa aiba( presupun)un sentiment stupid cum ca si-ar depasi conditia...sincer e trist ce se intampla...iti doresc sa ai parte de o fata cuminte, pe care sa o iubesti si care sa te iubeasca si o sa vezi cat e de usoara viata in 2.Numai bine!

| cami_6226 a răspuns:

Iubire, respect, sinceritate si comunicare.depinde de femeie, altele vor numai sex fara complicatii

| gege a răspuns:

Mai adi cred ca esti un pic revoltat... uite, eu imi doresc o relatie stabila, vreau ceva frumos dar nu reusesc pentru ca imi schimb foarte des iubitii si nu cred ca e din vina mea...Sunt mai multe tipuri de femei si vor lucruri diferite, depinde ce fel de femeie vrei tuthinking

| Mia_8661 a răspuns:

Bani si sex...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stimate domn e cea mai tate intrebare care am intalnito pe site, sa stii ca nu cer pre multe de la un barbat, in primul rand sai oferi protectie, sa fi atent cu ia, sai oferi iubire, respect, intelegere, si nu in ultimul rand comunicare si intelegere, asta e toata reteta,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce elemente ale vremi au fost azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Precipitatile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-a lungul istoriei, cum ne este prezentata de inaintasii nostri, femeile aveau langa ele barbati puternici, capabili sa intretina o familie, uneori numeroasa. In perioadele antica, medievala, moderna chiar si contemporana, femeile erau intretinute de barbati. Abia la sfarsitul secolului XX si inceputul sec XXI, apare emanciparea feminina; ele gandesc singure si chiar isi iau slujbe, muncind cot la cot cu barbatii pentru familie. In ziua de azi, in floarea expasiunii emanciparii feminine, barbatii nemaiputand sa-si manifeste puterea si autoritatea fata de femeie, au devenit slabi (dpdv fizic si psihic). Unele femei inca prefera protectia si stabilitatea materiala a barbatului, dar altele prefera senzualitatea si finetea barbatului sau cel putin preferau. Am observat, cu stupoare, cum in ziua de astazi barbatii sunt discriminati dpdvd al situatiei materiale. Cei care au o slujba platita prost, sunt "pusi la zid" de femei, acestora refuzandu-li-se efectiv dreptul la o viata de cuplu. O categorie de femei care nu prefera nimic altceva decat satisfactia sexuala, estea cea a usuraticelor, cu care nu sunt de acord sub nicio forma, pentru ca barbatul care apeleaza la ele este intr-o stare dezavantajata, pretandu-se la un asa nivel. In concluzie, un cuplu ar trebui sa se formeze pe principii frumoase si o relatie de iubire sincera. Banii cum vin asa se si duc. Circula o maxima in gura oamenilor: "Eu fac banii, nu ma fac ei pe mine!" Sa fiti iubiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DE FAPT femeile vor altceva si raspunsul l-am gasit foarte clar la un tip Sorin pe site-ul lui.

A facut el un video si a explicat foarte clar ce vor femeile de la un barbat cand le agati.

Recomand: http://www.scoaladeseductie.ro/......lnire.html