| AlePinkObssesion a întrebat:

Ziceti`mi ce pot sa fac sa imi las unghiile sa creasca crying le am roase din carne sad le rod de la 8 ani iar acum am 16 ani. le-am lasat de doua ori am fost chiar si la manichiura dar la fel. le mananc cand sunt nervoasa, stresata, cand ma uit la tv.sad si nu ma pot dezobisnui. o parere va rog :* scuzati categoria happy funda pentru cel mai bun si folositor raspuns love struck

2 răspunsuri:
| ooFuChsiAoo a răspuns:

Daa.cum zice si AlienKenny lacul acela are un gust oribil si iti zic eu ca nu o sa mai bagi degetele in gura niciodata.Ca sa iti creasca mai repede poti folosi un tratament pentru unghii cu vitamina B de la Farmec(se gaseste la farmacie si e maxim 5 lei). Eu nu mi le rodeam dar le aveam foarte fragile si tot timpul mi se rupeau sau se exfoliau si trebuia sa mi le taicrying, mereu incercam sa imi ascund mainile dar bine ca a trecut#:-s...thinking cam in 2 saptamani o sa observi diferenta daca folosesti cum scrie pe sticluta.Succes!:*

| AlienKenny a răspuns:

Pai ai incercat lacu ala de unghi cu gust oribil? daca nu. cauta si date pe unghi si atunci nu o sa suporti sa le mai ti in guralaughing si eu mi le ordeam inainte. si imi puneam pansamente peste unghi laughing)