| dea93 a întrebat:

Ziceti'mi o lotiune pentru intins parul cret,,, nu cont pretu(care sa ajute placa la indreptat...nu-i moale parul)...va rogbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Http://www.concursuri-online.ro/wp-content/uploads/2009/07/nivea.jpg
am auzit ca acesta este bun si scump nu e oricum pana in 150 de mii
oricum poti sa te intinzi si daca ai bani sa incerci masca de par pentru a fi mai moale sau balsam

| RainBow_2697 a răspuns:

Care par.paru` de jos?
vrei sa-l intinzi?
laughing
voiam sa te ajut.dar.acest articol nu are ce cauta la sectiunea dragoste si sexlaughing. aici se discuta lucruri intime. sorry.
pune la beauty si fashion

| rockaholic a răspuns:

Un produs german de la Balea-Trend it up AALGLAT-Lockenkiller.