| Andreutsa25 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Sora mea are de facut la scoala un proiect intitulat "Scoala mea" ce consta in imagini lipite sau desene... Intrebarea mea este, pe langa imaginile acelea, ce as mai putea adauga pentru un plus de imaginatie? Chiar nu am nicio idee acum si mi-ati fi de mare ajutor daca mi-ati da cateva sugestii happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Poti adauga niste articole din ziar (despre scoala voastra sau elevii) daca aveti ziarul scolii, si mai bine! happy poti niste crizanteme presate sau florile care le daruiti profesorilor, o funda din panglica alba, sper ca va fi foarte frumos si sper ca te-am ajutat :* funda?