| Mihai0015 a întrebat:

Am picat BAC-ul anul trecut si eu am crezut ca inscrierile se fac pe 27-31 mai dar pentru cei din anii anteriori se fac pe 20-24 mai la scoala mea. Eu trebuia sa iau adeverinta cu notele de la bac inainte de perioada inscrierii si acum nu ma mai pot inscrie din cauza asta.

Pot sa ma inscriu la a doua sesiune in august daca nu m-am inscris in prima?

3 răspunsuri:
| teajutcumpot a răspuns:

Salut, cred ca da. Dar de ce nu intrebi profesorii? Ei stiu cel mai bine!

Orice ar fi felicitari pentru ca vrei in continuare sa dai BAC-ul. Nu te lasa, incearca pana reusesti!

Sunt sigur ca il poti lua, trebuie doar sa studiezi bine!

Succes!

Cu drag.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca te poti inscrie pentru prima sesiune, astazi este doar 20 mai.
Sigur ca te poti inscrie in sesiunea a II-a.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, te poti inscrie.Insa cred ca ai timp pana pe 24 sa faci rost de tot ce iti trebuie.