| anonim_4396 a întrebat:

Am dat Bacalaureatul in anul 2016. In prima sesiune am picat la matematica. Dupa asta m-am inscris sa dau in toamna si tot am picat. Anul trecut in 2017 nu am mai fost sa ma inscriu nici in prima sesiune, nici in cea de toamna. As vrea sa-l dau anul asta si problema ar fi daca as putea sa dau doar la matematica. Si cel mai important, cand se fac inscrierile.

1 răspuns:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Mi se pare ca rezultatele sunt valabile 3 sesiuni ori ani ( nu îmi săriți in cap ca am uitat ). Nici eu nu l-am luat din prima si după m-am dus la liceul unde am terminat si am întrebat tot ce am avut nevoie să aflu la secretariatul școlii si acolo m-au lămurit.