| celmaitarenume a întrebat:

Am terminat primul an de facultate si stiu ca am cateva restante. Cum pot sa vad cate am si pe ce data o sa fie?

4 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

De obicei fiecare facultate are o platforma online pentru note. Pentru restante stiam ca seful de an face programarea cu profii, si se posteaza pe site-ul facultatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datele sunt sau vor fi afișate la avizierul facultății. Tu trebuie să știi câte ai, că doar te-ai dus să-ți vezi notele după sesiune (bănuiesc). Sau te-ai uitat macar pe portalul unde se afișează online (dacă aveți așa ceva ar fi trebuit să știi de el până acum).

| C4rm3nita a răspuns:

Buna! Cel mai bine mergi la secretariatul facultatii si intrebi acolo situatia ta.

| Andreeush a răspuns:

Întreabă la secretariatul facultății.